Tema: Soundcraft
Videti jedan post
Star 11.09.2018, 20:46   #10
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

pozz ljudi...evo prikupio neke pare,pa bi verovatno menjao mixer, i prva asocijacija mi je naravno Soundcraft ... vec neko vreme merkam ovog Si1 expression-a...E sad nesto gledam po netu pa mi za oko zapade i Ovaj Soundcraft performer skuplja igracka od Expressiona, pa me zanima i koliko je kvalitetnija...Po forumima ne mogu da nadjem konretnog odgovora, jer svi pominju da je evidentno Performer kvalitetnije fizicki izradjen, ali niko nista ne spominje oko samog zvuka..Daklem da li su preampi na kanalima isti kod Expressiona i kod Performera ili nisu? Da li su efekti isti? Negde sam procitao da Performer koriti V1 soundcraftova predpojacala...zna li se koja su u Expressionu? U expressiounu je Lexicon efekat identica kao u MX400, jako kvalitetan svakako..Pa da li je isti taj i u Performeru??? Generalno zanima me da li se isplati prikupiti i jos koja kinta i sacekati malo pa kupiti Performera?? Ima li potrebe davati vece pare za njega, tj. ima li za sta? Ako je samo kvalitetnije fizicki izradjen i ima nesto vise fukncija, tipa parametriku po kanalu ili vise efekata po kanalu, onda mi to ne igra bitnu ulogu, je ja radim aranzerski pa mi nije toliko frka dazalazim u sitna crevca..Ali ako u startu daje bolji zvuk, i ima bolja predpojacala, bolje efekte i sl. onda bih mozda i pricekao pa uzeo njega..Pa imate li iskustva??? Hvala
Milan$ je offline   Reply With Quote