Videti jedan post
Star 15.03.2011, 01:08   #10
momo
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 10.09.2004
Mjesto: Vukovar
Postovi: 366
Downloads: 2865
Uploads: 0
Rekao HVALA: 81
Zahvalili mu 37 puta u 37 Postova
Instrumenti: Shure 58,psr9000,emx 5000,Impulse 1015,TNT 160
momo ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od x3meSRB Pokaži Post
Hvala na odgovorima, evo bas sad gledam neke demo snimke od Live stylera.... a da ne bih otvarao novu temu, za ovo sam dobio odgovor, ali me takodje zanima postoji li softverska zamena za solo klavijature, ja sam ranije nesto petljao s Kontakt-om, ali znam da je komplikovan ako bi se npr. koristio za zivu svirku...
Dragi Vaxter čitanjem vašeg posta shvatio sam da sam učinio grešku jer je moje skromno znanje i želja da aktivno učestvujem u radu foruma protumačena kao neznanje.
Umalo sam pomislio zar ja da se mešam i dajem loše informacije kolegama?
Nije mi to bila namera,ali mislim da je neko drugi pogrešio sudeći po citatu.
Meni je vaše znanje u toj oblasti jasno i znam da mnooogo više od mene znate.
Jedino što me smeta je ako može tako da se kaže preterivanje pojedinih znalaca i prekorevanje ostalih kao da su mala deca da ne kažem težu reč.
Pamtim ovaj sajt kad je miodrag sam se borio sa kolegama i nebrojeno puta sa mnogo živaca i strpljenja odgovarao na msn i slušao moja "blesava i glupa" pitanja.
Nismo svi jednakog obrazovanja naročito kompjuterskog ali imajte strpljenja i za nas ....
Nemojte shvatiti ovo kao vređanje jer imate moje veliko poštovanje i puno puta ste mi pomogli odgovorima,samo sam se malo umorio jer osim što skidam sa ovog sajta (što mi je prigovoreno)čitam većinu tema SVAKI DAN.
Svaki dan nešto novo saznam i vrlo sam zahvalan na našoj maloj zajednici.
Eto bez namere da kvarim temu i bez želje za raspravom i sa velikom željom da se i vidimo jer nismo daleko pozdrav iz Vukovara
momo je offline   Reply With Quote