Videti jedan post
Star 10.04.2018, 09:15   #3
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da..pomalo sam i prizeljkiva @casperov odgovor..jer je uvik detaljan i pregledan..i covik stvarno ima živaca i svaka cast....sto ne znaci da ne bi volio i druge da malo diskutiraju..možda negdi vec i jesu !?
Da tema ne ode u dal favoriziram YEM ili ne..i dal je YEM potreban za laksi rad sa klavijaturom..apsolutno DA....
Al meni ko meni za kucnu upotrebu apsolutno NE
Pošto sam vise orijentiran na zabavne pisme za dusu (u kući)..recimo Oliver,Mišo..neke stare ExYu rock balade..di su vecinom to 4/4 ritmovi...al opet sam te ritmove sam napravio ili nadogradio prepravio ili uzeo s druge klavijature..jer od 10 ritmova ni jedan nije isti svaki se razlikuje po puno stvari a svi su u 4/4 mjeri..a da nisam picajzla jesam..jer na jedan 4/4 ritam mogu svirat skoro sve Oliverove pisme..al ne..moj svaki ritam se razlikuje..barem po intro fillu ili breaku kojeg sam ja stvorio..po meni u mom slucaju i tu mi YEM otpada..zvuk gitare je savrsen..klaviri su savrseni..bubanj fantastican..i svaki taj kanal mogu editirat prepravit i spremit ga u user..Svaka svirka u kucnoj radinosti otpivanoj priko vocalista daje jako dobru kucnu kvalitetu i zadovoljstvo,bez opterecenja dal cu sutra ic negdi svirat..
Sta se tice samplova..a sta ce mi za doma
Nekoliko puta sam uvalio priko sticka par packova..al sta ce mi tamo neka salsa koja ima dobru marimbu..sta ce mi 7/8 koji ima dobru harmoniku..YEM mi i tu otpada
Htio sam samo kazat..po mom misljenju da imam dobru klavijaturu za kucnu upotrebu i sve nedostatke i prepravke mogu napravit priko same klavijature..jer je veci gušt stvorit nesto svoje..
Uvazavam @casperovu podršku oko korištenja YEM-a..jer virujem da su neke stvari lakše i preglednije al ovde ima raznih vrsta muzičara kojima orginal valcer paše dok priko YEM-a može uvalit sto puta bolji i kvalitetniji..
Toliko sam se načita po forumo oko misteriozno razvikanog programa da sam se i sam pripa pa šta ja to propuštam..
Jel šta propuštam ..opet nisam siguran..al mogu kazat da moje potrebe zadovoljava sam rad i editiranje u samoj klavijaturi..jer sam od one stare garde kad su si recimo morao polku sam napravit i onda ti quantizacija pojide pola tonova dok nisi naučio neke stvari..
Ja se opet tu zbrlja..pametniji nisam ništa..nedoumica je prisutna..i opet postavljam sebi pitanje zašto bi konkretno ja koristio YEM za kucnu upotrebu..
Ajd barem ako nista tribalo je ovo natipkat priko mobitela
grico je offline   Reply With Quote