Videti jedan post
Star 09.02.2018, 20:24   #35
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Yap. Razumio!
Da, nema sad sta vise drugo biti nego problem neko s racunalom. Zato sam i htio da mi posaljete i cpf jer onda bi lako oznacio sve i ucitao sve, jer sam znao da ovaj .cpi brise sve.

Pokusat cu na necijem racunalu, ovo kuci moji koriste i za posao i na njemu ima svasta pa se bojim i brisati da ne obrisem neke cookise, pa na kraju nece da se spoji na Finin server i sl... vec sam tako jednom nesto zbrzio

Uglavnom, hvala puno na ulozenom trudu i svemu jos jedanput!

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od mikimiki Pokaži Post
Najbolje stavi laptop na genos pospi benzinom i zapali. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]lol
Onda nema potrebe ni za yem[emoji3][emoji3][emoji3]
Prihvatit cu ovo kao salu, a ne kao zlonamjeran komantar. Sto se tice ostaloga, mogu samo reci to da Genos obozavam i veselim mu se i ne treba mu free pack da bi mu se veselio. Zapravo ne treba ni meni previse taj free pack, kao sto sam vec napisao Genos vec tvornicki ima skoro sve sto meni treba i ja to koristim.
Mozda jesmo pretjerali sa ovom sagom i ja bi vec i odustao, ali Casper je bio voljan i spreman pomoci i hvala mu na tome evo jos jedanput.


Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Promijenjeno od Tihotyros (09.02.2018 u 20:35 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Tihotyros je offline   Reply With Quote