Videti jedan post
Star 09.01.2009, 19:16   #7
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

4 svirko
mislim da je mnogo pametnije raditi edit ritma u recordu jer ako se samo onako promene instrumenti u ritmu onda se cesto i zabrljavi jer je dosta ritmova po varijacijama drugacije podeseno a kada se tako samo zamene instrumenti vise nista ne radi onako kako bi trebalo.........
4 harmonika
RECORD/MENU/STYLE ELEMENT TRACK CONTROLES- pa po varijacijama slozi instrumente koje zelis pa na DROP DOWN MENU izaberes WRITE STYLE e sada na ekranu imas da napises ime stila i da odaberes banku u koju ces da ga snimis izaberi neku USER ili FAVORITE banku i stisni OK. Kada si to zavrsio idi ponovo na RECORD i YES
Trebalo bi da ti je odmah selektovan ritam koji si editovao ali ako nije (mada opet kazem treba da jeste) nadji ga u banci u koju si ga usnimio
pozzzzzzzzz
pa javi sta si uradio

P.S.
posle u style play modu nivelisi kako zelis instrumente panorame volume efekte tuning eq itd
a to ti je na MENU/MIXER TUNING pa dole imas padove za sta ti treba a kada izeditujes i tu sta trebas ides na DROP DOWN/ WRITE CURRENT STYLE PERFORMANCE
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!

Promijenjeno od tesla (09.01.2009 u 19:20 sati)
tesla je offline   Reply With Quote