Videti jedan post
Star 08.09.2013, 20:36   #17
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 790
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kad loadam taj ritam onda se bubnjevi odmah ne čuju već je neki gitarski dio ili ne znam ni ja više koji melodijski sempl u buban traci. Ulaskom u mixer console s klavijature moram ubacit drum kit umjesto te nebuloze i kad stavim bilo koji od njih,bubanj se čuje. Na masu ritmova koje sam nedavno nabavio a rađeni su za T2 je ista stvar s tim da kad umetnem neki drum kit,neki skroz ludi i odvratni elementi bubnja se čuju poput onih nekih kubanskih tanjura i DJ scratcheva umjesto nekih normalnih udaraca tamburina,basa,doboša i sl. kako zapravo bubanj i treba da svira. Zaključak je da umjesto pravih i adekvatnih elemenata bubnja,zbog skroz druge šeme slaganja drum kitova za T2 u odnosu na PSR 3000,umjesto nekih normalnih (nazovimo ih tako) sviraju neki skroz bezvezni elementi i to se čuje ko quratz,a da se ti elementi zamjene s pravima,čulo bi se kako treba. Onda treba ići u edit u style creatoru,pobrisati taj elemenat i istući neki po sluhu odgovarajući da bi to šmekalo. Zato ću od cijele mase ritmova,samo onih nekoliko tj max. 20-ak ostaviti i polako uređivati. Istina,ritmova imam mnogo ali uvijek neki dobri dobro dođe.
Hvala momci svejedno. Imate pivu!
smuchac je offline   Reply With Quote