Videti jedan post
Star 27.01.2008, 15:25   #14
sevce
Početnik forumacije!
 
sevce's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: NjeMacka
Godina: 55
Postovi: 45
Downloads: 169
Uploads: 8
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: i3 - pa80
sevce befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sevce pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Za sve KORG-ovce

POZDRAV svima
ja sam tek citao i posto imam ovo na komp rekoda i vi imate i CUVAJTE postoprije da se prati sint na servis probajte ovako

Postupak je sledeci:
Ugasite klavijaturu > Ubacite disketu sa OS-om > Upalite klavijaturu > Kada vas pita da li zelite da ucita novi OS, P R I T I S N I T E d u g m e "FADE IN/OUT". !!! Ovo je jedina razlika u odnosu na prethodnu proceduru >Sada se formatira (brise) kompletana SSD memorija i ucitava OS. > Kada je to gotovo pritisnite bilo koje dugme na klavijaturi i izvadite disketu iz klavijature > Sada uradite postupak pod brojem 2 tj ucitavanje Musical resource >
Pritisnite dugme DISK > Utilities 1 page, izaberite opciju "Restore data" > Izaberite sa ENTER da je izvor flopy disk > Potvrdite opet sa ENTER > Kada trazi da ubacite disk1, ubacite disketu broj 1 i pritisnite ENTER > Sacekajte da se operacija zavrsi > Ovo sve ponovite i za diskete 2, 3, 4 i 5 > Kada se sve zavrsi ugasite klavijaturu > Ponovo upalite klavijaturu.

NAPOMENA! Ovim postupkom svi user podaci (ono sto smo mi ucitali ili napravili), style, performance i program BICE POBRISANI.


Ako treba ima cjeli tutorial zbog ovoga samo treba tu u forumu da se trazi
Pozelim svima dane dodje do ovog ali kad bi onda ovo pomaze.

pozd
sevce
sevce je offline   Reply With Quote