Videti jedan post
Star 13.05.2016, 20:00   #2
lepsidan
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 12.05.2016
Mjesto: Ljubljana, Slovenija
Postovi: 11
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg PA800, Triton Le, Triton Classic+Moss, Casio CZ 3000, Yamaha DX100, DX27, Kawai K1, Roland G600
lepsidan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

iPhoneovi su mnogo osetljivi na napon, ja mislim da su to uradili zato da bi se kupovala njihova originalna oprema... Ako nemas originalni punjač onda je sve moguce, ako ne onda izgleda kao da je problem sa vlagom ili baterijom...

Ja sam neko vreme radio sa tim telefonima i znam da su mnogo osetljivi na original opremu, samo to primaju skoro da ne i mnogo jim smeta vlaga (pogotovo kod muzicara to voli da se desi da se polije sa kojim picem ili padne negde na mokro kad nosis neku opremu i smotan si taj dan ).. ako su telefoni bili u kontaktu sa nekom vlagom onda moze sigurno problem sa baterijom ili sa nekim kontaktima, treba ga otvoriti i očistiti sa nekim alkoholom (najbolje isopropyl), ja sam to radio mekanom četkicom za zube i dobro ga posušiti, ako jos uvek javlja probleme zamenit bateriju i nesme vise da se buni

Malo DIY

Vidim da je starija tema al eto ako kome zatreba tako se resava 90% problema sa iPhone-ovima koji javljaju greske sa hardware-om
lepsidan je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio lepsidan za ovaj koristan post:
Vux (17.05.2016)