Tema: yuzi sound
Videti jedan post
Star 04.09.2014, 19:40   #53
Otpisani-EA7
Vredan član društva
 
Otpisani-EA7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: Svajcarska
Godina: 38
Postovi: 278
Downloads: 1796
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Roland EA7 / Weltmeister Supita
Otpisani-EA7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Otpisani-EA7 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ovo jeste tacno, nema tu nekakvog cackanja, trebalo bi oko sat vremena preslusati sve boje, ispisati ih i poredjati po brojevima, a redjanje je toliko jednostavno i lako da se cak za pola sata i brze mogu poredjati recimo 100usera, posle toga su neki brojevi vec i ostali u mozgu tako da vec sutra dan on moze da sljaka bez ikakvog provedenig vremena oko daljeg stelovanja a vremenom se brojevi i pamte, po meni barem po meni numericko biranje i nije toliko spora stvar, na tr-a je isto numericko biranje kao i na g6 ,jedan jedini primer recimo, sta radi krecar od tr-a preko g6 do kronosa, barata sa brojevima kao manijak, a brojevi vremenom ostaju upamceni, stvar navike a oko kvaliteta semplova mislim da ne treba dalje raspravljati, boje su jednostavno vrh kako izlaze, ne kazem da klave koje kostaju po 2000 evra nisu za nista, naprotiv imao sam i le-a i g6 znam kako stvari tamo izlaze znam kako stvari na juzi izlaze i zato je meni on ok sprava jer nista losije ne radi od navedenih, obrni okreni ko hoce jednostavnije i brze pripremiti set onda juzi a ko voli da cacka premesta doradjuje i sta znam provodi dosta vremena za klavom onda za te pare le ili tr, ovaj post se uglavnom odnosi na prvo pitanje ove teme, posle ovoliko postova znace kolega sigurno sta ce mu vise odgovarati, stvarno smo se napisali [emoji4]
Otpisani-EA7 je offline   Reply With Quote