Videti jedan post
Star 02.11.2015, 18:14   #23
dalibor jarmina
Vredan član društva
 
dalibor jarmina's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.08.2008
Mjesto: Vinkovci
Godina: 36
Postovi: 206
Downloads: 372
Uploads: 1
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Korg PA2XPRO
dalibor jarmina befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalibor jarmina pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Evo ga krenio je...idući moj reply ovdje će biti sa windowsa 10 nadam se...update-ao sam bios na tu F6 verziju, ali ne preko ovog linka što si mi dao, izbacivao mi je neku grešku, nego sam preko Gigabyte app centra to odradio, (ironija: cijelo vrijeme sam imao taj App centar instaliran pošto sam nadogradio prije 2 tjedna bios) uglavnom, f5 sam imao verziju, ali eto, sa ovom f6 su riješili taj bug sa bootanjem desetke. I još sam morao konvertirat HDD u GPT, i evo sad čekam, pa se javim. Casper, hvala na svemu dok ne zapnem ponovo.

Poslano sa mog HTC Desire 816G dual sim koristeći Tapatalk
Dodato:
evo ga uspješno instaliran win 10, jako sam zadovoljan kako mi radi, malo je bilo muke, i još me uvijek pati zašto nisam uspio preko windows update-a to srediti, ali eto, možda jednog dana probam ponovo sve, pa da mi srce bude na mjestu. hvala još jednom casperu, i svima koji su sudjelovali....
__________________
Citat:
Originalno postovano od megane Pokaži Post
Svirati sa jednim te istim drumom ta ta ta ta ta ta ta je dosadno. Da se kod nas pojavi na bini bubnjar pa ljudi bi počeli da se smiju. Prošlo je vreme The Beatles, Quen, Ribje ćorbe...

Promijenjeno od dalibor jarmina (02.11.2015 u 19:39 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
dalibor jarmina je offline   Reply With Quote