Videti jedan post
Star 08.12.2017, 15:27   #12
Otpisani-EA7
Vredan član društva
 
Otpisani-EA7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: Svajcarska
Godina: 38
Postovi: 278
Downloads: 1796
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Roland EA7 / Weltmeister Supita
Otpisani-EA7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Otpisani-EA7 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Kada (i ako uopće) Roland izbaci na tržište nešto ozbiljnije, aranžer koji bi stvarno mogao biti dostojan nasljednik G70, onda bi (možda) imalo smisla davati ovakve izjave. Pustimo te usporedbe inspirirane raznim NLO letjelicama i svemirskim relacijama nekim drugim "ozbiljnim" forumima, ajmo se spustiti na zemlju i staviti istu klasu aranžera rame uz rame. To bi (možda) imalo smisla.
i tek kako ima smisla da se uperudjuje i ovo, ljudi naravno nece da priznaju da klavijatura icracka kako je neki nazivaju od 1000e moze i tek kako da parira i konkurira ostalim skupljim klavijaturama [emoji16] dzaba spustanja na zemlju
ja sam se spustio na zemlju tek kada sam menjao korg za roland [emoji16] i ukapirao da dzaba bacanja tolikih para za pa3 i pa4 samo da bih dobio status "imam pa4" a sound isti, mani da se zanosite vise tim stvarima, pa ljudi ja redovno radim sa kolegama koji koriste i pa3 i pa4 sedimo rame uz rame i sviramo druzimo se pariram im bez ikakvih problema sa moju igracku od ea7 [emoji16] nema tu velika razlika u soundu osim u os-u recimo da, koliko puta su mi oci izbecili kolege kad su culi sta izlazi iz ea i kazu jebote ne mogu da verujem ovo, al dzaba diskusije oko toga, ja se pomirio sa time da kad imas nesto mnogo skupo onda mislis da si mnogo i bolji a kad sednemo live jedan pored drugog onda tek vidis da je druga prica i nije ustvari tako [emoji16], vama neka ostane tako skuplje bolje
ja se navikao i uverio da i nije bas tako , nijanse su u pitanju al takav smo mi narod [emoji16]
pozz svima bez ljutnje nemoj neko uvredjen da bude izdao sam svoje misljenje kad je vec rec o uporedjivanju





Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Otpisani-EA7 je offline