Videti jedan post
Star 07.02.2018, 10:19   #18
Otpisani-EA7
Vredan član društva
 
Otpisani-EA7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: Svajcarska
Godina: 38
Postovi: 278
Downloads: 1796
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Roland EA7 / Weltmeister Supita
Otpisani-EA7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Otpisani-EA7 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Ja ću na ovakve i ine usporedbe odgovoriti na ovaj način.
da si lepo procitao post u u temi g800 demo, video bi sta sam napisao u zadnjim redovima, ali ovako si malo zurio i brzinski u dva reda dao odgovor [emoji4], nema veze,lepo si to napisao, samo mi reci koliko posto ljudi svira pa3 ili pa4 neki tyros naprimer i sta znam i koristi samo fabriku na nastupima??? [emoji16], smesno a,
verovatno mozda neki mali procenat ljudi i to mozda nesto vrlo vrlo malo fabrike, bar jos nisam cuo da neko koristi fabricki dk ili bilo sta drugo, sto se tice klubskih, kafanskih privatnih zabava diskoteka itd, moja uporedba se bazira iskljucivo na semplovima i set doticnog .....set, nema veze sa fabrikom ova uporedba,sve se ja slazem sa onim sto si ti napisao u temi, znaci slazem se sa svime, ali ovde nije rec o toj temi sto si ti pisao i nema veze sa fabrickim mogucnostima resoursima itd... ja sam radio iskljucivo tu uporedbu koju 80% ljudi koristi na nastupima i dan danas, a to je uporedba semplovi i sami semplovi koji se vuku jos uvek od triton le serie pa neko to nakaci u pax4 i dodje ovde hvali se hehe bolje to zvuci na moj pa4 i vrhunski izlazi na pa4 jer kosta 4000e ili sta znam vec koliko nego na nekom jeftinijem sempleru, aha zvuci m..eg bolje, pokazao sam onim malim demom a bice ih jos dok samo sredim ostatak da ustvari sve zvuci malte ne isto dal je u pitanju ea7 ili pa4, nego psiha je to ljudksa pa i dalje ne gledamo i ne shvatamo neke stvari kako bi ustvari trebale da se shvataju


Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Otpisani-EA7 je offline