Videti jedan post
Star 17.02.2011, 02:31   #19
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma teorija nije problem, nasao sam to odmah u knjizi kontas, sutra eventualno prekosutra dok se smirim idem po ispitne liste sto su nam bile danas na ispitu.... pa cu ti poslati komplet ispit od jedne i druge grupe.... kazem ti nije to toliko tesko Koliko je on izvukao pitanja a zavucena negdje bogu iza nogu....... znas, pokupio sam nekih 10-15 lista od 2007 pa do 2011 godine, i sve sam presao, jedino nisam znao relaciju dok mi ti nisi pokazao, teorija nije problem, nabubaci se to napamet ako nista, ali to je lutrija, ja sam ucio pitanja koja su se ponavljala od 2007 pa do danas kontas, ali nije me to potrefilo i to je to...... kaze se sreca prati hrabre, al eto ocigledno nije! Buduci da sam se malo ohladio od ljutnje i razocaranja, najvjerovatnije da cu otici suta najkasnije u petak (sramota me te asistentice sto mi je rekla slabo je to) al hajd bit ce bolje, nema predaje idemo dalje... ha ya!!! HVALAAA!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote