Videti jedan post
Star 11.05.2013, 16:03   #26
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Milan$ Pokaži Post
Kolega Tranzit,kad sve saberemo i oduzmemo, koji bi tvoj izbor bio,ako bi vec morao da biras,izmedju navedenih modela u tvom prethodnom postu,i ako bi na trunetak u tom izboru izuzeli BK 9 ,jer nema sempler?za live upotrebu naravno... hvala i pozz
Vrlo tesko pitanje za mene, mozda i najteze koje mi se uopste moze postaviti. Poslije najozbiljnije analize, mjerkanja i vaganja, ne bih na kraju izabrao nijedan od nabrojanih, bas sa posebnim odusevljenjem. Napisa sale_band, u postu iznad, zasto je to tako. Ako bih bas morao, onda bi to bio najvjerovatnije PA3X ali... vrlo teska srca bih bacio novac za takvo nesto (uzgred, bacio sam ga vec ali to su iskljucivo poslovni razlozi). Ovaj izbor shvati iskljucivo kao biranje manjeg zla, a da bi to samo donekle zadovoljilo moju predstavu o dobrom soundu, uz taj PA3X bi obavezno islo jos par perifernih uredjaja kojima bih probao da ipak napravim onu cuvenu "pitu od g...na". Daleko prije bih se odlucio i to bez mnogo razmisljanja, za jedan GW-8, Prelude ili eto taj novi BK-9, ugradio mu Trans Audio i radio sta mi padne na pamet i koliko mi padne na pamet, a sve u kvalitetu koji je za sve ostale pomenute aranzere, samo vrlo daleki i neostvarivi san. Cijena bi pri tome, ako bi izbor bio GW-8 ili Prelude, bila oko polovine cijene PA3X, a ako bi izbor za ugradnju bio BK-9 i tada bi cijena bila tek ravna jednom PA3X, a kvalitet sounda i mogucnosti... ehhh... ne bih sad o tome.

Promijenjeno od tranzit (11.05.2013 u 16:05 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote