Videti jedan post
Star 19.12.2009, 16:54   #21
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od dejan87 Pokaži Post
Sastavi loopove i semplove vece od 256mb i ja ti klavijaturu dajem...Ali ne semplova koje ne koristis nego onih koje koristis na svirci i vidicemo...
Milanceshow,koristi E80 koji nema sempler pa mu radi klavijatura kao sat....

Dejo ako ta ponuda važi i za mene hajde da odmah u ponedeljak krenemo u "misiju"...

Ja se u principu slažem sa @nikadvisekorg jer mislim i kad bih imao 1GB memorije da bi mi falilo...
U tom slučaju bih ubacivao samo i isključivo kvalitetne(studijske) semplove koji zauzimaju mnooogo više memorije nego ovi naši koje trenutno koristimo i vjeruj mi da bi sve njih sa zadovoljstvom koristio na svirci...

E sad, to što neke kolege imaju klavijature bez semplera ili što znaju da iskoriste tih 32MB i da extra zvuče ja im stvarno skidam kapu i to je već neka druga tema...

Na kraju po ko zna koji put ponavljam da je sve ovo sramna politika i Korga i Yamahe i svih ostalih velikih proizvođača aranžera jer u instrumente koji koštaju i 2500-3000 evra ugrađuju nekakvih "pišljivih" 128MB i to sve u eri kada jedan obični USB sa recimo 40GB košta par desetina eura...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline  
Sledeći član vam se zahvalio Burli za ovaj koristan post:
nikadvisekorg (20.12.2009)