Videti jedan post
Star 09.11.2014, 04:47   #6
zeljko_mo
Vredan član društva
 
zeljko_mo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.01.2009
Mjesto: MoStar:)
Godina: 35
Postovi: 221
Downloads: 557
Uploads: 2
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 23 puta u 17 Postova
Instrumenti: sve!
zeljko_mo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
zeljko_mo pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

evo pošto sam ja dosta radio sa mobitelima i prodavao, evo malog prijedloga. Pogledaj malo druze na Antutu Benchmarku, u top 10 mobitela u svijetu po karakteristikama, 4 je Xiaomija...
jest da zvuci glupo i ocrtano i "kinez" ... al jede djecu, Mi4 model, dosta jeftiniji od modela koje si nabrojao, a jednako dobar ako ne i bolji... pogledaj malo, procitaj... i cisti je android na njemu, nema google shita da ti ram memoriju uzima bezveze, ima bolju kameru, cak i 4K snima (4x vecu od fullHD-a) i otvor blende od 1.8 ( pri slabom svijetlu puno bolja od s5 i g3), prednju kameru od 8Mpix ( 2.1Mpix imaju s5 i g3), 3GB Ram memorije, Quad core 2500 MHz, Qualcomm Krait 400, 64GB prostora, baterija je malo jača od s5 i g3 (3080mAh, naspram 2800 i 3000, ali ima malo manji ekran, pa ce dosta duze trajati) 5"... Grafika im je svima jednaka Adreno 330.... ali uzevsi cijenu od 400$ ...
nezovu ga djaba ubica
ljudi se dosta boje "kineza" jer vecinom ovo sto kod nas ima su kopije... ovo je brendirani kineski mobitel i najprodavaniji u kini...
sretno u kupnji
__________________
izvini brate, al nemaš pojma!
zeljko_mo je offline   Reply With Quote