Videti jedan post
Star 04.11.2015, 17:47   #12
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Super je i Google Drive, i torrent i svašta nešto moguće, sem vremena nekoga ko bi odradio tu integraciju...

Torrent ne pije vodu jer ko bi to seedovao, sem da to bude sam server što je opet skupo.
Google Drive ne bi radio zbog limita koje google nameće, tako da ni to ne pije vodu.
Bile su i ideje za svašta drugo, i ništa se nije na kraju pokazalo da radi.
Nije da nije pokušano.

Uzgred, nije download problem, već baza koja je prešla giga, tako da je za nju neophodan hardware u vidu memorije i procesora, a ne storage.

Sve što se radi ovde radi se nakon više od 10 godina iskustva, ne napamet.
Kome se ne dopadaju pravila igre, a da nije spreman da zaista pomogne, put pod noge pa polako.
Poenta je da se stvori zajednica koja nešto radi, a ne torrent tracker ili nešto tome slično.

Novi članovi bez ikakve aktivnosti nemaju download privilegije.
Postoje parametri po kojima se postepeno povećavaju download privilegije koji više nkikada neće biti otkriveni.
Mislim da ih čak niko sem mene i ne zna.
Kao što je nebrojeno puta napisano, mislim da je samo rolandx napisao preko 100 puta, redovno i aktivno učešće u generalnom radu portala i nema nikakvi problema.

I opeta ja izgubio vreme po milioniti put pišući nešto što niko nije pročitao.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Vaxter za ovaj koristan post:
wladymeer (05.11.2015)