Videti jedan post
Star 25.10.2006, 17:00   #16
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

A Nedime zašto je KAWAI propo?...Ja koliko znam onaj K1 je bio zakon klaviatura...u mene je jaran Sinan njega imo i kad sam na njemu sviro znaš kako ima kvalitetnu tastaturu...ma do jaja...Obtežene tipke ali braco moj za vježbanje prstiju ubilo se za nju...Inače dole po Srbiji i Mekedoniji prije nego su izašli Tritoni i ovi noviji svi cigani su nosali ili K1 ili K4...Ali jarane onaj bass što ga Kawai proizvodi to više nema...A još nešto zašto je AKAI tako uspješna firma u svijetu a kod nas niko na njima ne radi i niko ne pravi boje...Isto tako Ovaj Solton (sad je Ketron) to su jake mašine ja znam onaj MS100 je bio strava od aranžera ali nisam našo ritmova za njega jer ih niko nije pravio pa sam kupio G-800...Pa tu je i General Music (GEM) ma to su sve jake klaviature i jako moćne kad ih čuješ kakve imaju originale...Ali ne znam zašto svi Korg kupuju i na njima rade ono što se mogu i na drugima...Ja sam nekad stavljo dušu na Rolandovu G-seriju (nikad nisam vjerovo da će postojati bolji aranžeri)...Odkad dođe PA gotovo,ništa drugo ne vidim osim toga.I to samo zato što ljudi prave mrak stvari za njih..Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote