Videti jedan post
Star 13.11.2013, 19:54   #8
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Bez uvrede ovde ko koristi Nokiu i slicno, ali od kada je Android zamenio dugo popularni Symbian, a Nokia nije presla na Android kao svi ostali, oni su se samo vise i vise zakopavali u zemlju....Zato su i sad jedna od najgorih....Ne po kvalitetu izrade ili to, nego jednostavno ne koristis nesto sto koristi vecina, i nemozes da se probijes ti kao jedan brend protiv mnogo mocnijih SONY, Samsung, HTC, LG, i ostalih koji imaju iste konfiguracije, a i bolje, ali opet imaju taj sistem, koji je danas od presudnog znacaja....Radi poredjenja, to je isto tipa Korg VS Roland VS Yamaha sto se aranzera tice konkretno....Znaci Roland ima mozda najjaci fabricki drum, ali nema semplove, dok Yamaha i Korg imaju, i normalno da ce ljudi pre uzimati ove 2 klavijature sa semplovima, nego jedan Roland (Korga prvenstveno)....E sad, da su se prebacili na Android, bila bi situacija kao sa solo klavijaturama Rolanda naprimer....Fantom serija konkretno koje je sve vise i vise danas i mnogi ih sada pre uzimaju nego Korgove, em sto su po izradi daleko kvalitetniji, em poznati po svom zvuku koji izbacuju daleko bolje od Korga....Zato su tu svi negde isti da tako kazem, a tako bi bilo i sa Nokiom da se prebacila na Android....Bila bi konkurentna ostalima....To isto ceka i Roland aranzere jedan dan (prelazak na semplove), a i Nokiu na prelazak na Android i tada ce se tek pokazati pravo stanje....Nazalost je tako, ali nismo mi krivi za to....Pokusavaju i Nokia i Roland (aranzeri) nekim novacijama da privuku kupce (41mpx kamera / dupli ekran BK-9), ali jednostavno ne mozes se sa time probiti dalje....Rekao sam sta je razlog (Android / Semplovi). Uzimamo sta nam je ponudjeno i sta je najbolje za nas dzep, ali isto tako i od koristi, a trenutno je to Android i to je to....Sto se mene tice, ja S4 nikad ne bi uzeo....Evo konkretno drugar je imao mogucnost S3 da uzme, nije hteo, nego je uzeo SONY Xperia Acro S za otprilike iste pare nova....Fora je da treba biti razlicit u odnosu na druge, a ne kao svaki....Ja npr. da mi sad neko pokloni S4, prodao bi ga i doplatio za trenutno najjaci SONY Xperia Z1 telefon ako bi bas dosao do te granice....Jednostavno ne treba biti isti kao i drugi....To je moja filozofija, ali i ostalih ljudi koji stave malo prst na celo u slobodno vreme lezeci na krevetu i razmisle o ovome....Moj savet gledaj tipa SONY koji ja licno mnogo volim, ali imas i druge proizvodjace tipa HTC koji su isto dobri....Samsung je radi uporedbe kao Korg....Kvalitet za pojedine modele (da ne kazem sve) je ocajan, sto karakterise i jedne i druge, dok npr. SONY tipa bice kao Roland (ako se Roland jos malo bude popravio sto se tice aranzera) Kvalitet izrade je za sve modele na veoma visokom nivou....HTC bice naprimer Yamaha....Nije off, u IN-u je sto se kaze, Android, izrada, ali opet nedovoljno da se prebaci na prvo mesto zbog pre svega ovih prvih modela koji svi uzimaju, i ovi fakticki ne mogu da se dokazu....Ovo je jedna surova istina ako se malo bolje razmisli o ovome sto i jeste tako....Jednostavno danas svi gledaju sta ostali imaju, pa to uzimaju....Ja sam prvi protiv....Izvinjavam se na malo opsirnijem tekstu, ali stvarno je tako ako se malo bolje razmislji....Pozdrav svima
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote