Tema: Yamaha Modx
Videti jedan post
Star 19.01.2019, 15:38   #33
ffb
Kao kod kuće
 
Registrovan/a dana: 13.01.2015
Mjesto: HR-Osijek
Postovi: 805
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 115 puta u 105 Postova
ffb ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Moj Modx 6 dolazi sljedeci tjedan😊
Iz do sada procitanih informacija, u dva navrata isprobavanje u trgovini Just Musik i uz detaljnije upute prijatelja koji ga vec ima synt je perfektan.
Svaka cast Yamahi sto u jeftinije modele stavlja 95% mogucnisti top modela Montage.Tako je bilo sa Motif xf/ Moxf.
Kod Korga nije takav slucaj Kronos/Krome.
Mogucnosti Modx su bezgranicne.
Soundovi su na visokom nivou,kvaliteta semplova.Brz, pregledan i brzo reagirajuci displey.
Brzina ucitavanja raznih setova/ biblioteka , takodjer brzina memoriranja vlastitih kreacija je super dobra.
Za kolege koji nisu do sada koristili workstation malo komplikovano ali uz malo volje sve se savlada( i sam nemam iskustva)
U live set listi 16 memorijskih mjesta na jednom panelu.
Takodjer na svaku performansu se moze napraviti 8 razlicitih scena( soundova)sto su ogromne mogucnosti za muzicara koji zeli imati mnogo soundova/ kombinacija u brzini.
Dodato:
Ja cu pokusati napraviti nesto poput aranzera koliko to bude prakticno i izvodljivo za moj nacin sviranja.Klasicne aranzere sam izgustirao i nemam vise volje preturati razne setove, semplove bez obzira o kojem modelu se radi.
A nije na odmet malo trenirati mozdane vijuge haha

Promijenjeno od ffb (19.01.2019 u 15:49 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
ffb je offline   Reply With Quote