Videti jedan post
Star 20.02.2018, 21:13   #42
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Postovani Casper,ja sam se ogradio i rekao za moj ukus najbolji,zato sam ga i kupio.
Inace,EA7 u Srbiji kosta 1290€,a S970 skoro 1700€,a A300,blizu 1600€,ako gresim vezano za cene,neka me neko ispravi.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od VUNIMRAV Pokaži Post
Bio jednom jedan forum i bio jednom jedan član(hvala Bogu,još je živ i zdrav i svira i radi)koji je bio zadužen za "skupljače" postova....zamolio bih ga da se probudi,a inače je dr!!!!!!
Postovani kolega,hvala sto si mi osvezio secanje na taj forum,ako mislimo na isti.Po nickovima vidim da ima jos clanova onog foruma.
Dobra stara vremena,a dobro si rekao bilo tamo doktora,ali je 'komandant' sajta drzao sve pod kontrolom,a 'doktori' nisu znali kako da mu se dodvore,srecom 'komandant' sajta izumeo savrseni modul na widows platformi,a 'doktori' pisali ode i hvalospeve o 'cudotvornom instrumentu' koji je izumeo 'komandant sajta'Medjutim vodji sajta nije bilo to doviljno,pa su 'doktori' morali da kupe uredjaj koji je vodja izumeo,posle ispalo cudo,ali da ne idem u off dalje...
Zamolio bih administratore da ne obrisu ovaj post,da bi mladi znali kako je nekada bilo,i kako su 'doktori' poprodavali svoje najnovije Yamahe i Korgove pa pokupovali cudotvorni modul da windows platformi,moju pricu mogu da potvrde stariji clanovi ovog foruma,a nekada i 'onog'...

Promijenjeno od SaleSynth (20.02.2018 u 21:29 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
SaleSynth je offline