Videti jedan post
Star 10.01.2008, 21:57   #16
francuz
Drugar foruma
 
francuz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Postovi: 60
Downloads: 716
Uploads: 7
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
francuz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Genesys XP

Zdravo svima !
Ja imam Genesys Xp to je modul isti kao Pro i mogu da kazem da sam sa zvukom prezadovoljan skoro nista nemoram da ubacujem od boja sve ima cak i Kabinu od harmonike. Stvar je samo sve nastelovati po svom ukusu. Imam i GEM S2 koji je jos 1991 godine mogao sto sad moze naprimer Korg mislim na wav sample a o Sekvenceru i da ne pricam 250000 nota sto je mislim jos ne prevazidjeno. Genesys je kompletan instrumenat skoro bez opcija sve je u njemu sample editor, sekvencer (isti kao kod S2 sa poboljsanjem), vokalist, player midi karaoke mp3 wav, vocal remover, flopy, cd-r-rw, karaoke lirics izlaz za tv, score (pokazuje note od midi fajlova), aranzer, disk od 20Go, mozda se nesto nisam setio. Jedina opcija koju treba da kupis posle to je USB kartica za pc. Dok naprimer Ketron (imao sam X1 i XD3 su prazni i sve moras da dokupis) sve to ima u opcijama a cena je priblizno ista. Jedino nemogu naci kvalitetno uradjene ritmove zato sto su retki oni koji koriste ovu mashinu za nasu muziku. Ubacio sam kit oriental od WK4.6.8 i to radi babaroga zato sto arapi i turci koriste dosta Genesys. Evo pronasao sam jednog Rumuna koji svira Genesys pogledajte.
http://fr.youtube.com/results?search...rch=Rechercher
__________________

Promijenjeno od francuz (10.01.2008 u 22:00 sati) Razlog: dodato
francuz je offline   Reply With Quote