Videti jedan post
Star 09.03.2014, 02:03   #20
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kolega da li zaista ne zelis ili neces da shvatis, ne znam ali fizicka velicina nije bas nikakav "aspekt" sa kojeg bi trebalo da se posmatra jedan AD/DA konverter. Naravno da je ono sto sam napisao ali iskljucivo samo to, presudno za kvalitet jednog AD/DA konvertera ali njegova fizicka velicina, zaista nema nikakve veze ni sa kvalitetom, a ni sa cijenom jednog takvog uredjaja. Pored najbolje volje ne razumijem da mozes tako ustrajati na jednoj toliko banalnoj i trivijalnoj stvari kao sto je takva potpuno neosnovana tvrdnja. Primjecujes li da se desetak postova potrosilo na diskusiju oko te "fizicke velicine", koja je toliko presudna za kvalitet AD/DA konvertera, koliko i bager za mikrobiologiju. Hajde da se uozbiljimo, ljude interesuju ovdje cinjenice oko AD/DA konvertera kao uredjaja i zaista ne treba gubiti ni vrijeme, a ni postove, na tako nebulozne stvari. Ima jos puno, puno naucnih cinjenica da se napise o DA/AD konverterima i njihovom funkcionisanju, komponentama, kvalitetu itd... tako da sa tom "fizickom velicinom" treba zavrsiti sto prije.

Promijenjeno od tranzit (09.03.2014 u 02:08 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote