Videti jedan post
Star 01.09.2018, 15:43   #56
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.159
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sretan sam što je kolega Morison u ovom ozvučenju pronašao idealan sustav za njegove potrebe. Tim više mi je drago jer se radi o vrhunskom muzičaru koji zna prepoznati kvalitetan sound i sada može dodatno uživati u svom muziciranju. Siguran sam da će doživjeti ugodno iznenađenje kada zasvira u nekom većem prostoru jer, kao što sam prije napisao, sustav jednostavno ne pokazuje znakove umora niti kada se maksimalno optereti. MAUI i dalje svira istom kvalitetom kao kada je potenciometar na polovici ili ispod.
Globalno gledajući, razmjena informacija i iskustava je ključ napretka svakog pojedinca i konačno, društva u cijelini. Zato zahvala koju je Morison uputio meni, proslijeđujem prema svim onim ljudima koji su doprinijeli da prava informacija dođe u "prave ruke". A jedan od njih je i pokretač ove teme. Pored toga i na sreću, postoji i ovaj forum da mirno i bez napetosti razmjenjujemo iskustva.
Zato preporučujem svakome da prije nego ispali kakvu glupost o tkz. "kućnom bioskopu", prvo isproba i testira ono što komentira. Jer kaže stara narodna, "ne kudi konja kojeg nisi jahao".
casper je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, casper, za koristan post:
Morison (01.09.2018), tonijo (01.09.2018)