Videti jedan post
Star 15.01.2009, 02:05   #4
Enes-am21
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.02.2008
Mjesto: Visoko
Godina: 37
Postovi: 179
Downloads: 81
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 32 puta u 23 Postova
Instrumenti: korg pa800, korg tr, harmonika hohner morino VI
Interesi: muzika i sport
Enes-am21 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Enes-am21 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od sejoroland Pokaži Post
E sad sve zavisi od koje godine da se krene.
Ako se fudbal prati od 1999.godine,i ako se ta godina uzme kao polazna, onda je to sada slicno kao ove "Grandove zvezde" u muzici.Malo ljepote,malo driblinga,malo sarma,malo uzivanja-samo trcanje,snaga,statistika,....itd.
Definitivno,za moj ukus,bez brazilskog reprezentativnog fudbala svaka prica je suvisna.Da ne nabrajam sada pjedinacno....Ronaldo,Ronaldinjo,Karlos,Kaka, a ranije necu ni da spominjem.
Evropski-Mancester Utd,Bayern,Real(zbog brazilaca)....
Talijanski fudbal mi nikada nije bio simpatican,ni spanski reprezentativni.
Fudbaler-i ovo fudbalera sto se istice su vrlo slicnih kvaliteta,tako da nemam nekog posebno za izdvojiti.
jbg sejo, ja sam te 1999.godine imo 13 godina... ja sam to naveo kao godinu kad sam zagotivio valenciju... fudbal sam u zivotu poceo pratit 1996. na euru u engleskoj i toga se jasno sjecam i danas. i prvo cega se sjecam u zivotu a da se tice nogometa je: JURGEN KLINSMANN!!!! MAG, KING, NEMA DALJE...inace, gledajuci neke stare utakmice primjeti se prevelika razlika izmedju tadasnjeg fudbala i danasnjeg.. bas kao razlika izmedju starih narodnjaka od sabana i miroslava ilica, i sdasnjeg turbo folka-mine, seke, dare i toga...
Enes-am21 je offline   Reply With Quote