Videti jedan post
Star 02.06.2009, 14:43   #9
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Sad ovako stoje stvari,ja radim u Beloj Ladji(sviram uzivo),u Toploj vodi su bendovi proslog vikenda bio Akapulko bend,Medeni mesec,Alegro bend ovoga ne znam ko gostuje ali ne radi nesto bog zna sta taj lokal a odlican je i u Podrumu kad ima svirke obicno su bendovi i izva je svirka ali oni bas ocajno rade!Ima na dva mesta jos neka muzika ljudi ladno pustaju sa lap topa fajlove i matrice i pevaju Ovamo gde sam ja radio je pre mene bio neki momak isto koji pusta fajlove i lokal je radio prosecno,ja sam havariju napravio ali sviram sve uzivo i lokal odlicno radi!Sad mi je vec cetvrti mesec da sam produzio ugovor i pitali su me za celo leto da produzimo na 4 dana nedeljno jer pocinje sezona!Ove sto rade na fajlove placaju 60-70e skoro svuda u Banji,ko radi uzivo i dobro odradjuje posao moze da uzme dobru dnevnicu,mnogo vise od ovih sa matricama!Ja imam placen smestaj u vili za dva dana,sve sto pijem ne placam i extra sam placen!Eto tako ti od prilike stoje stvari...
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (02.06.2009 u 14:46 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote