Videti jedan post
Star 21.10.2015, 19:41   #9
car99
Početnik forumacije!
 
car99's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.03.2015
Mjesto: Slavonski Brod
Postovi: 42
Downloads: 0
Uploads: 4
Rekao HVALA: 31
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Pa50
Interesi: Sviranje
car99 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od -dejan- Pokaži Post
Pozdrav svima.da nebi otvarao novu temu nadovezacu se na ovu. planiram da kupim klavijaturu (aranzer), i da pri tome ne potrosim puno para(pocetnik sam).gledao sam yamaha np-v80 ne košta mnogo a posto nemam blage veze o klavijaturama treba mi mala pomoć.dali neko ima iskustva sa ovom yamahom i dali na njoj mogu da se sviraju narodnjaci a da to zvuci solidno?jos nešto netreba mi za svirku po klubovima već za kucnu svirku (sviram samo za sebe). Hvala vam unapred.
Druze ja ti savjetujem da si kupis Korga Pa50,ako si spreman dati nesto vise novca onda mozes i Pa80. To ti je za kućne potrebe sasvim dovoljno pa i za neke manje svirke i slicno. Ja sam se omisljao da uzmem neku yamahu,pa sam otisao kod muzicara koji svira vec 20 godina i savjetovao me je da skupim jos malo novca i kupim Pa50. Sada tek vidim kako bi se pokajao da sam uzeo tu yamahu. Ovaj Pa50 mi je odlican za kucne svirke,super zvuci,pogotovo za narodnu muziku. A i imas najvise ritmova ovdje po internetu za Pa serije to ti je isto veliki plus. Eto to ti je moj savjet. Pozdrav
car99 je offline   Reply With Quote