Videti jedan post
Star 07.12.2012, 06:20   #11
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Integra 7 je najnoviji Rolandov Sunth Module i po mom misljenju najbolji modul ikad napravljen u istoriji rolandovih modula. Pored toga ovo je moj najdrazi modul kojeg sam iakad u zivotu imao a imam ih i sada 15 komada medju kojima i MotifXS. O integri tehnicke pojedinosti mozemo naci na internetu i na rolandovoj stranici ali ja cu ovdje opisati ono sto je mene zadivilo kod ovoga modula. Proje s ega modul ima masu kvalitetnih zvukova u toliko velikom broju da nikada ni na jednom mjestu nisam nasao toliko do rih tonova koje volim. Elektricne gitare jednostavno su pomele sve kompetitore po realnoscu i k aliteti zvuka. Udaraljke/drum kitovi su najbolji ikada stavljeni u modul ili klavijature. Rame uz rame sa TD30 drum modulo ako ne i bolje a jedini pravi kompetitor ovim drum kitovima je DTXtreme/900. Solo boje su neprekosnovano perfektne i najbolje ikada stavljene u neki modul. Jednostavno receno super artikulacija radi super. Po prvi puta u historiji modula svih 16 trakova ima svoje potpuno odvojene efekte a ne kao kod ostalih recimo MotivXS gdje se master eff djeli na s ih 16 kanala. Ovo sa efektima omoguca a maksimalnu kvalitetu zvuka na svakom MIDI kanalu. Modul je elegantan, lagan i podesan za transport. Sve pohvale Rolandu koji me je pozitivno iznenadio i po prvi puta mi nametnuo Rolandov zvuk kao prioritetni izvor zvuka kako u studiu tako i uzivo.
Postovano sa mobilnog uređaja
keyboards je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, keyboards, za koristan post:
Bokic (07.12.2012), Pero3 (01.01.2020)