Videti jedan post
Star 12.04.2015, 04:53   #16
energy
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.03.2009
Mjesto: Zemun
Postovi: 224
Downloads: 589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: pa3x i triton le
energy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja licno mislim da ima dosta i do samog ukusa.
Naime ja (bez uvrede) ni na jednoj jedinoj yamahi ne bi radio osim kad bi bas morao.
To sto karakterisete kvalitet kutija kroz to da li su viskotonci 1 ili 2 inca je cista glupost,kao i koliko vati ima neka kutija.Meni su to nebuloze imajuci u vidu da nas sve interesuje sama boja tona i koliko decibela izbacuje kutija,sto nije bas u direktnoj vezi sa vatima i incima.
Zx4 imaju 1 inc driver,(koji kako kazete crkava)!Ja sam ih imao 2 godine,kupio sam ih kao polovne,i odradile mnogo,ali mnogo svirki i pri tom ni jedan jedini kvar nisam imao iako su "svilene kutije"Stvar je u tome da treba znati meru i koristiti kako treba.Ne mozes u juga da stavis tonu peska i da vozis koliko ti hoces.On ce ici neko vreme alui ce ubrzo da crkne.Ali ako uzmes cetri juga i podelis po 250 kg mnogo drugacija stvar.
Da neidem dalje sa teme,
Sto se tice tih ETX kutija preporucio bi ih svima ali kombinacija sa 15 u satelitu.Cena je velika ali vredi ...

A i voleo bih da cujem kad neko kaze ima i boljih kutija za te pare da naglasi koje su te kutije...
energy je offline   Reply With Quote