Videti jedan post
Star 28.04.2017, 17:18   #18
DraganV
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 23.04.2017
Postovi: 91
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 67
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
DraganV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Veliko hvala na preporuci Dell,

Jos kada sam ga prvi put povezivao, vidim nema nista od drajvera za Win10x64, tako nesto i kod njih pise plug&play, ali vidim i da ga laptop uopste ne vidi!
Kazem, aj da probam neki od programa i prvo sto otvorim - Anvil, izpodesim nabrzinski MIDI i dobijem ton sa KP110 na komp!
I - tu stanem, jer istog tog momenta pokrenem sve one diskutabilne nebuloze! I prvo sto su mi odgovorili, da nisu culi za Anvil :/

Hvala Ti jos jednom Dell sto si me podsetio da procackam nesto sa Anvil-om i sl. softverima.

PS. Moram dodatno da pohvalim kolegu Caspera, kako je odlicno i profesionalno napisao tutorijale za Yamahine softvere, puno sam ih procitao...
Dodato:
PS. Au ljudi, sad Ste me "Naterali" da (Prvi put) otvorim sajt Medelli i - OSTAO SAM FRAPIRAN!!!
Ja najiskreno jos uvek mislio da prave samo ono 100 ritma 100 boje, sa malim dirkama!
Zato se mozda i nismo dobro razumeli sa ostalim kolegama, za sto se dodatno IZVINJAVAM NAJISKRENO!

Sent from my E6653 using Tapatalk
Dodato:
Aj sad!!!!!!!

https://www.medeli.com.hk/m361

Sent from my E6653 using Tapatalk

Promijenjeno od DraganV (28.04.2017 u 17:37 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
DraganV je offline   Reply With Quote