Tema: KORG Pa4X
Videti jedan post
Star 25.02.2015, 16:09   #4
mlaky
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 29.01.2015
Postovi: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 6 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg PA 600
mlaky ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uz dužno poštovanje prema svim članovima ove rasprave, osobno smatram da mi jednostavno brkamo malo pojmove... Ne iskorištavamo klavijature kako bi trebali... I ne - nisam početnik - znam o čemu govorim.

Znači, ne odgovara nam sama "klavijatura" (dinamika, keyboard response), nismo zadovoljni soundovima... Čekamo novu generaciju (u ovom primjeru Pa4X) i kad je konačno kupimo, kao da zapravo očekujemo da smo odmah automatski 50% bolji u tehnici svirke... Ne ide to tako...

Znam da nije direktno vezano uz ovu tematiku, ali molim vas poslušajte malo kako zvuči npr. Kronos od Herbia Hancoka... Strava... I da vi sebi možete i kupiti iti takav - vama neće zvučiti ni upola tako jer jednostavo nemate "to" u sebi... No isto tako je činjenica da Herbijev Kronos sigurno programira cijeli tim stručnjaka... O J. Rudessu uopće da i ne govorim...

Tako da osobno smatram da je za naše podneblje i svirku Korg odavno izdao aranžer koji zadovoljava sve naše potrebe...
mlaky je offline   Reply With Quote
Ćlan 4 Vam se zahvalio, mlaky, za koristan post:
ffb (07.03.2015), sale_band (26.02.2015), sudbina (03.09.2017), VUNIMRAV (28.02.2015)