Tema: KORG Pa4X
Videti jedan post
Star 11.09.2015, 01:27   #59
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zao mi je ako je neko pomislio da se hvalim. Ja sam iskreni zaljubljenik aranzera a uz to i zivim od toga. Posto cesto putujem laksi i jednostavniji mi je 61 key a post cesto samnom svira i moj sin onda mi treba jos jedan isti aranzer jer koristimo isti set i zbog dok zbog rada u studiu mi odgovara 76 key. Kad putujem idem uvjek sam na turneje jer moj sin u stvarnosti ima druge zelje i planove a ne da zivi od i ne ide na turneje tako da mi netreba laksi instrument nego mi je vise iskoristljiviji veci.mupravo sam zato i pomenuo da bi rado kupio modul koji bi mi odgovarao zbog transporta bez obzira dali je Tyros ili Kor samo da ispunjava osnovne nevedene zahtjeve moje upotrebe. Ja cu rado vas obavjestiti o klavijaturi kad budem nesto vise znao i kad je dobijem. Na forumu sam vec neko vrijeme i smatram sve forumase prijateljima. Inace nemam novce za bacanje i bice mi vrlo tesko ako se odlucim na kupnju ovg aranzera upravo zbog potrebe da ih imam u paru zbog setova i nekih drugih stvari vezani za moju svirku u duetu, dva aranzera.
Dodato:
Moj osnovni motiv za kupiti novi aranzer je ako radis neki posao i od njega zivis onda moras pratiti trend ma kakav on bio. A to i kosta.

Promijenjeno od keyboards (11.09.2015 u 01:29 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
keyboards je offline   Reply With Quote