Videti jedan post
Star 20.04.2018, 03:20   #161
milos511
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 15.12.2011
Mjesto: Beograd(Sremcica)
Godina: 32
Postovi: 58
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Gitara
milos511 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav svima, pre svega.... Koristim X18 vec par meseci i vecinu stvari oko mixera sam provalio.... inace koristim ga uz laptop preko lan-a i jako sam zadovoljan, tacnije do pre par dana nisam imao nikakvih problema. u pitanju je sastav dve klavijature, gitara i bubanj, a problem sam primetio najvise kod bas bubnja na predhodnoj svirci... desava se to kao da se sam gain pomera tj kao da bubnjar svira totalno razlicito dinamicki.... dakle svaki 3-4 udarac izbija bubrege dok se onih par udaraca izmedju maltene ne cuju... vu metar na kanalu kick-a se ponasa u skladu s onim sto se cuje, a covek sve vreme udara jednakim intenzitetom... kao da se neko igra sa gain-om... sve se to desava u toku svirke pa sam pokusao da iskljucim sve sto ima veze sa dinamikom na tom kanalu... i gate i compresor iskljuceni a svaki 3-4 udarac 70% jaci nego onih par izmedju, pa se onda 5-6 udaraca ne cuju... u jednom trenutku se kanal na kojem je dobos pojacao za recimo 50% i napravio ludnicu u obliku mikrofonije... mikrofoni i kablovi su radili sledeceg dana na drugom mikseru bez problema... a ja, koji sam na sva usta hvalio ovaj mikser, ostao u cudu... da li neko ima mozda ideju sta bi moglo da pravi problem...
milos511 je offline   Reply With Quote