Videti jedan post
Star 12.07.2018, 22:46   #13
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zdravo Prijatelju

Več sam ti na youtube napisao,da sem doneo kn7000 i več sam jako puno stvari shvatio pošto sam nekada davno več imao kn7000 i kn6000 ali rad sa drugim klaviaturama koje sam dosad imao sasvim je suprotan pa se sada sa kn7000 manje više teško snalazim na nekim stvarima mada ide polako opet naprijed.
Sada sređujem ritmove v Customu pa sam i neke registracije napravio ali nije to kako bih hteo da jesu.
Pa bih te zamolio da mi pojasniš to jest dali je moguče zapamtiti Custom ritmove da na svaku Variaciju kada je uključen Music Style Arranger stavim svoje instrumente to jest boje desne ruke.
Na Korgu ta funkcija je pod STS i kad prelazim primjer iz Varijacije1 na Variaciju2 automatski mi se menjaju boje za desnu ruku koje sam namjestio.
Na tom Technicsu na tvorničkim ritmovima ako je uključena ta funkcija mijenjaju se isto tako ali kod mene samo oni koji su več tvorničko dodani.
Pokušao sam sva zapamčemja te promijene boja ali nikako ne ostaju i ovijek se namjeste one koje su kako sam napisao stavljene tvorničko.
Sad ne znam da li je moguče uraditi na takav način kako sam opisao na toj klaviaturi ili ne.
Za sada sam za svaki ritam napravio registracije tako da za svaku varijaciju posebno imam stavljene na dugmad od 1-4 na Panel memory boje koje hoču.
Ali to mi nije baš ugodno jer moram posebno sa levom rukom tiskati Fill a odjednom sa desnom dugme na Panel Memory da pređem na drugu variaciju i to često pobrkam.
Zato bi hteo da imam tako kako je kad su uključeni tvornički ritmovi i Music Style Arranger da mi se boje mijenjaju na svakoj variaciji odjednom sa dugmetom Fill In naprijed ili nazad automatski i naravno one koje ja hoču.
Te funkcije nikako ne mogu skužiti jer nisam siguran jeli uopšte moguča ili neznam negdje isključiti ili uključiti proteckt ili šta znam šta bi još trebalo oko toga.
Biču ti jako zahvalan za objašnjenje dali je to moguče ili ne da se bez veze ne zajebavam i tražim ako ne ide.
Technicsa bi voleo da ostavim jer je još i sad koliko vidim odlična klaviatura mada treba na njoj puno da se odradi ali posle isplati se.Korga mogu da prodam jer imam več kupca ali još me brkaju te neke stvari pa ne bi voleo da se preduhitrim jer tu i tamo još imam kakve gaže i ako to jest dok ne sredim kn7000 kako hoču valjda ču se na svirki sa njim gubiti na čisto.
Hvala ti za pojašnjenje več unaprijed i nadam se da shvačaš šta sam tačno mislio.
Pozdrav

Promijenjeno od flosarka (12.07.2018 u 22:51 sati)
flosarka je offline   Reply With Quote