Videti jedan post
Star 22.03.2017, 09:24   #11
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Belmo Pokaži Post
Rolandx mozes li mi reci koje su to naprednije free aplikacije da imaju na Androidu... mozes raditi s njim sta ti je volja i ubacivati razne gluposti, sto meni uopste nije interesantno.
Na kraju krajeva o ukusima ne treba raspravljati, nekome vise lezi Android, nekome iOS i tu se prica zavrsava.Ja vise volim jednostavnost, brzinu, kvalitet i stabilnost.Sminkanja i ostale stvari mi nisu toliko interesantne
Sada dobro pročitaj ovaj post, pošto prethodno nisi. Naveo sam iz ličnog iskustva šta mi se nije svidelo kod IPhona. Aplikacije koje koristim na mom telefonu - nisu free za IOS ! - Imao sam 5s... Odmah mi je nedostajao napredniji Excel ( kao i veći display ), iGO , Call Recorder ( sa naprednijim opcijama ) i još mnogo toga... Mnogo. Nije u pitanju šminkanje. Orion TV na IPhone je bagovao! Konstantno sam morao na svakih tri dana ili cetiri da zovem Orion za novu šifru jer staru nije prihvatao... I još mnogo mnogo toga. Zato te ovaj put molim da ne citiraš uzalud moje postove, jer sam izneo svoje iskustvo i mišljenje ( vezano za iskustvo koje imam sa IOS-om, tj sa 5s-om).
Šta je tebi intresantno ili ne, da li više preferiraš crnke ili plavuše to je stvar ličnog ukusa i o ukusima se ne raspravlja... Prema tome, u prošlom i ovom postu sam bio objektivan, i post zasnovao na činjenicama i sopstvenom iskustvu... Napomenuo sam da 90% telefona na tržištu ima Android softver... i to nije slučajno. Ne da je kvalitetniji, več zastupljeniji medju korisnicima.

Što se tiče odabira telefona, mislim da je upravo Samsung koji imaš pravi izbor telefona, s tim što bih na tvom mestu prešao na Galaxy 5 ... recimo...

Ali rekao sam i ponavljam, mislim da bi mogao da rizikuješ sa kineskim modelima na našem tržištu. Dodao bih da je Lenovo, odličan izbor ali nikako kupovinom iz Kine ( imam loše iskustvo ).. ukratko...

Naručio sam prijatelju dva Lenovo Note3. Cena po komadu je bila ko 155 eur. Carina izašla oko 30 evra sa poštarinom. Uključio telefon i moja zapažanja:
- Rezolucija display a - Očajna
- Fabričke aplikacije ( kineske ) ne mogu da se uklone
- Program ( poput na Samsungu pametni Menadžer ) - Izbacuje grešku , prestaje sa radom - konstantno
- Kamera odlična ali tek kada se fotografije prebace na računar
- Promenio sam sliku pozadine. Nakon klasičnog zaključavanja i otključavanja ( prevlačenje prstom ) memorisana slika nestaje i pojavljuje se standardna Lenovo fotografija ( ona crveno narandžasta - odrvarna )

Ove sve greške su uočene ne na oba telefona , već su oba telefona imala po neku grešku. Diplay očajan, to je na oba tel standard ...
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline