Videti jedan post
Star 29.07.2008, 14:57   #13
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

NOVO---Nikako...evo zašto...Ovo mi je reko pokojni majstor koji je nekad radio u slovenskoj firmi harmonika MELODIJA MENGEŠ...Iako je reko da NIKAD nisu mogli da naprave nijedan model koji bi pariro italijanima,harmonika što je STARIJA sve je bolja i akustičnija...Dakle sve što nabudža više godina,drvo se više izsušiva,poboljša se sama akustika instrumenta i još uz to i traženija je (cjena im raste)...To ne govorim sad za harmonike stare 10 godina nego za harmonike od 20 i više godina...Zato ove nove---NIJEDAN drug mi se nije pohvalio da su baš nešto ekstra a što se tiče firme PIGINI-da mi je dđabe daju nebi je uzo,Imam Weltmeister Supita koja mi jako odgovara (stara preko 20 godina) i ima topal zvuk a kad sam isprobo Royal Standard,Pigini,Delicia,Hohner,ma ljudi to je sve METALNI zvuk...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote