Videti jedan post
Star 09.05.2016, 11:42   #75
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Posto mixer ne kupujem ja......nego kolega s kim radim.......on je nabavio isto tako i kv2 i zadovoljni smo s njim......medjutim mixer koristimo moj (yamaha 01v ili u zadnje vrijeme cesce roland vm3100pro).......ali on planira da uzme i mixer uz svoj razglas.

Prvo je pokazao zanimanje za presonus 16.0.2. koji kosta 950€......sto bi znacilo da se oko te vrijednosti moze vrtit cijena nekog mixera...........ali ako ima za manje para slicna stvar to bi bilo i pozeljno.

Prvo sto me zanima kvalitet predpojacala i zvuka,vokala i efekata,najbitnije da njemu bude sto boljiu mixer......jer pa3x ima vec toliko toga u sebi da mi je svejedno koji mixer bude.

Drugo kompaktnost zbog putovanja.

Trece cijena.......sto niza bolje je.......ali ne po cijenu da se izgubi na kvalitetu.

Nadam se da sam malo uspio docarat situaciju

Presonus malo odbija zbog dimenzija.......ali ako on provjereno radi dobro onda ostaje u igri itekako.

Qsc touchmix je jako privlacan......nevjerovatno kompaktan i to sa displejem........jako jednostavan za rad........cini se da dobro i izlazi (iako nisam imao nikakav ab test da uporedim sa necim drugo)..........ali ako presonus izlazi bolje zvucno onda je u prednosti.
Dodato:
Usput........taj mixer koji bi uzimao bi naravno trebao da bude korak naprijed u odnosu na moja dva mixera na koje trenutno radimo
Dodato:
casper ...zanima me tvoje iskustvo sa x air......posto ga imas.......smeta li ti nesto......vezano za bilo sta....zvuk,,softver,brzina,grijanje.......ja svemu sto imam nadjem neku manu

Kako se tebi to cini zvucno..........negdje sam procitao da je taj x air preuzeo neke stvari iz modela x32.......a on je osjetno skuplji.........ako je kvalitet zvuka slican x32.........onda je taj mixer stvarno povoljan.

Ja se samo bojim sto je to behringer........navika je cudo

Promijenjeno od ella 85 (09.05.2016 u 12:41 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
ella 85 je offline   Reply With Quote