Videti jedan post
Star 06.10.2017, 08:39   #42
darko87
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 26.10.2013
Mjesto: Bajina Basta
Postovi: 85
Downloads: 15
Uploads: 1
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: tyros 5, korg kronos
darko87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

E hocu ja da budem Nosterdamus+ mala opservacija u odosu na t5!.Odmah da se ogradim klavijaturu cu 99% kupiti pre, ili kasnije u zavisnosti kada prodam t5.....
Ubacivanje semplova samo preko Yem-a to se vec zna meni licno ne smeta navikao sam, ali bi bilo lepo da su stavili u samu klavijaturu istu opciju nema nista od toga,editing u okviru bubnja ce da bude opet skrt nema eq za svaki element opet sve generalno i sve kako je na t5 uopste mislim da je editing generalno isti za sve kao na t5, legato portamento ce da bude + bolji generalni eq kao na 970 mozda i bolji,nema vise audio sty sve midi drum to podrzavam, ovo sto ja cujem u odnosu na t5 efekti reverb, hall su bolji uopste klavijatura "izlazi" bolje i trebala bi akcenat im je na novim DA converterima, Hvala Bogu pa su ubacili Arpeggio paterne pa cu nadam se konacno moci da napravim lezecu distorziju da "ne skace",novi bubnjevi su za klasu bolji meni je zapao za oko jedan koji se ne nalazi na ymahinoj prezentaciji ,ne verujem poznavajuci yamahu da ce round robin raditi na semplovima samo na njihovim revo drums....
Sve u svemu sobzirom da kada sam kupio t5 4 meseca semplove uopste nisam mogao da ubacim ovo je puska
darko87 je offline   Reply With Quote