Videti jedan post
Star 31.08.2016, 19:00   #21
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Zaboravite koji je izraz upotrijebljen.......ili uzmite neki drugi izraz koji zelite ne bitno je.

Ja gdje god sviram trazi se glasno.........da se mene pita ja bi samo svirao lagano pjesme olivera dragojevica kemala montena itd i to na bose L1 ili ld maui.........fino lagano skoro pa savrseno.

Ali kod mene to ne ide.......ja malo gdje odradim svirku na dvije kutije.......u 80-90% slucajeva nosim bar jedan bas uz to..........krene se svirat lagano........i onda mic po mic i eto ga grmi..........ja ne mogu da radim kad mi je razglas pred kraj snage tad zvuk ode u vraga........zato nosim bas pa iz digitalnih mixera dijelim i bojim signal po zelji.........onda ima i snage a i lijepo radi.........powermate vise nemam uopce kod sebe.......zadnji je prodan prije mozda 2 godine.

Samo da podsjetim covjeka da prvo isproba pa onda kupi razglas.

Meni takvi sistemi nisu mogli radit posao iako zvuce prelijepo.

Ima i ev male i lagane kutije..........sjecam se jednom neko je komentarisao cini mi se zx1 i sb122 tako nesto..........kao prelijepo zvuci ali nikako da krene svirka..........ono kao gosti cijelo vrijeme cekaju da krenes ono kao da se jos zagrijavas.........a ne znaju da si vec blizu peak-a

Taj ld koliko sam uspio vidjet ima skroz malo db u specifikacijama.........pa mi sve lici na taj tip ozvucenja.
ella 85 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio ella 85 za ovaj koristan post:
perobp (31.08.2016)