Videti jedan post
Star 29.03.2008, 14:12   #7
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

"NO.1"---Drago mi je što si upoznat sa klaviaturom...I ja sam ...Prva slaba stvar kod tog đavla jest da se više puta voli začepiti ventilator sa dojnje strane...Dakle ima on onaj ventilator od PC-ja odozdo pa se u onu mrežicu zaglavi razna prljavština i prašina i nema cirkulacije zraka...To dovodi do pregrijavanja i kasnije kad je vruć sinth (takčno tako,vruć ko pečen kruh) jednostavno nekad neće da zagrabi koju programnu tipku,dok ga ne ugasiš i ponovo pališ...Druga stvar jest ta,da Hard disk (SCSI),apsolutno glasno zvuči (bar kod nas je)...RAM je kod njega katastrofa...Ima meni se čini SIMM slotove (stari ramovi od P1,286,386 koji JAKO SPORO rade-tehnologija iz prašume),tvornički dolazi sa 2MB RAM-a...Jaaj sa 2 MB možeš baš da sempluješ komplet sinfonični orkestar (užas)...Doduše pokušavo sam ja stavljati i 16MB pločice (umjetnost ih naći) ali ne rade kako treba...Što se tiče zvuka nije baš nešto bolji od drugih semplera,mana mu je jedino što se puno čeka da se naloada...Sam sinth je potežak,i njegov dizajn mi se uopšte ne sviđa...A Roland...Uvjek sam imo želju imati Rolanda za solo,al jednostavno je teško naći material za njega...U svakom primjeru pogledaš specifikacije,mogućnosti i odma skontaš...Među drugim razlika tehnologije u ta dva sintha je bar jedno 10-15 godina tako da i to igra golemu ulogu...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote