Videti jedan post
Star 27.04.2017, 02:45   #3
DraganV
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 23.04.2017
Postovi: 91
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 67
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
DraganV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav Casper i veliko hvala za sve, uz još jedno iskreno izvinjenje sa moje strane, jer stvarno ne bih želeo da se bilo šta protumači pogrešno.
Ovo mi je od uvek bio jedan od najomiljenijih foruma, ali eto, sticajem okolnosti, čovek mora ponekad i da se udalji, ne svojom voljom, plus - uvek smo imali sve najlepše sa svim Poštovanim članovima, uključujući i Rukovodstvo. Iskreno se nadam i daljem dobrom druženju, prijateljstvu i suradnji
Što se tiče teme, najiskreno, ovakvo nešto nisam sreo do sada i to od takve firme!
Namerno sam uzeo ovo jeftino aranžerče, pročitao mu detaljno manuale, iako u njima nema puno toga i kažem - daj da vidimo šta može da se uradi sa njime u slobodnom vremenu.
Kad ono - još u startu - ništa ne može da se uradi, kako sam već opisao - napisali ljudi skroz pogrešne stvari i na sajtu i u manualima i u svim mogućim prodavnicama širom Sveta, gde su ga pustili u prodaji.
A bilo mi je malo čudno, nigde se ne spominje ROM, formati, kapacitet, ali ko bi posumnjao u uvakvo nešto?!
Sada smo u fazi malog driblanja - od koga Ste kupili, da ga vratite i slične stvari, a ja uporan - NEĆU!
Hoću ono što sam lepo pročitao da ima i što sam pošteno platio (300 evra)
Ili opcija - uzmite ovo, šaljite Arapski, ali od tamo - pa to je samo za Korejsko tržište, kako ćemo, šta ćemo, ljudi moji, gde ode ovaj Svet!!!
Videćemo dokle će da nam odu pregovori.... I obavezno javljam za sve novosti u vezi ove nebuloze.
Živi i zdravi bili svi uz najveće i najiskrenije pozdrave
DraganV je offline   Reply With Quote