Videti jedan post
Star 27.03.2013, 01:06   #10
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav....Izvinjavam se sto obnavljam temu staru gotovo 2 meseca, ali neznam ni sam kako nisam video prethodne postove na koje treba da odgovorim, pa tako evo odgovaram sa malim zakasnjenjem. Evo ovako:
@KorgIS Da druze....Sve sto sam uzeo ovo je polovno, sem zvucnika koji su bili novi....U medjuvremenu sam uzeo drugi mikrofon (nije kod kineza) SONY SY-702 koji je u odnosu na kineze dosta bolji i profesionalnije izgleda ako nista drugo....Sto se tice cena, ovako posebno za svaku otprilike bi izasao: zvucnici novi koliko sam dao~120e, mixeta, pojacalo i mikrofon otprilike za sva 3 ~7000,8000 i to je to otprilike....Ako te zanima jos nesto, pitaj
@Arter Veruj mi druze da neznam stvarno....Nema efekte i to, nego kao sto rekoh, tada mi je bilo bitno da ima ulaz za mikrofon (ima ih 2) i onda mi je to bilo u prvi plan, jer Roland G600 koji sam tada svirao nije imao LINE IN ulaze, nego samo izlaze, tako da nigde nisam mogao da ubacim bananicu od mikrofona, pa sam bio prinudjen da uzmem mixetu, ali sada kada sam uzeo drugi Roland, mixeta mi fakticki i ne treba, no dobro....Neka je tu za sad pa cemo videti za kasnije....Ima 4 kanala, klizace umesto potenciometra i tako to....Moguce da je radijska....Stariji je model uglavnom....Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote