Videti jedan post
Star 02.03.2017, 14:34   #20
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pa, kad si već digao temu staru dvije godine, moram malo i ja komentirati.
A komentar uopće nije vezan uz Korg vs. Yamaha jer po onome kako se meni čini, autor teme niti nije imalo namjeru nešto pametno saznati. Prije bih rekao da mu je namjera bila "zločesta" s željom da dođe do burne rasprave, svađe, ružnih riječi ... Na sreću, odlaskim nekih svadljivih članova ovaj je forum posao mirno mjesto gdje svatko dobronamjeran može sudjelovati, nešto saznati, svoje znanje podijeliti s drugima i u miru pitati što ga god zanima.

Malo statisktike kao prilog gornjoj tvrdnji. @Daki se registrirao 04. 05. 2015., par dana nakon toga (9.5.) otvorio ovu temu, u njoj napisao svojih 5 postova i sa zadnjim koji datira od 10. 05. 2015. trajno napustio forum. Od tada se više nije niti jednom logirao. Ovdje je bio aktivan član punih 6 dana.
Kada gornjim datumima dodamo škakljiv naslov teme (korg vs yamaha), specifičan tajming (par mjeseci prije izlaska pa4x) vrlo je vjerojatno da je Daki-Dačo stvarno ima namjeru malo zakuhati.

Možda će nekome ova moja " expertiza" djelovati suvišno, paranoično ili nametljivo. Ne, namjera mi je bila skrenuti pozornost svima koji navraćaju ovamo, onima koji su stalno aktivni ili koji samo sa strane kibiciraju da uvijek obrate pozornost na to, tko piše, o čemu piše, kako piše i kada piše.
casper je offline   Reply With Quote