Videti jedan post
Star 27.01.2017, 11:11   #1
Matija94
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.01.2017
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Matija94 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Tyros 4 pomoć

Pozdrav ljudi
Imam par pitanja u vezi tyrosa, nedavno sam ga uzeo i prezadovoljan sam.Pokušavao sam da nadjem odgovore na forumu da vas ne bi sad smarao ali nisam uspeo.
Zanima me da li je maksimum semplova koji mogu da stanu 130? Imam više od 150 rama slobodno ali kada oh ubacujem moram da pregazim neki da bih uspeo.To je i više nego dovoljno al je problem što set koji imam vuce odatle boje, a iskreno jako malo tih semplova mogu da koristim.Ako neko ima beronjiin set bio bih mu jako zahvalan da mi napiše koje semplove mogu da pregazim tj koji semplovi se ne koriste u ritmovima.
Takodje me zanima da li je moguće da od efekata klavijatura ima samo reverb i chorus?To je jedina stvar koja mi je zasmetala u odnosu na korga, na njemu sam imao stotine efekata i bili su mi jako korisni (nemojte molim vas da se ovo pretvori u raspravu da li je bolji korg ili yamaha Da li to može kompjuterski da se reši?Ima u setu dvadesetak kvalitetnih semplova ali kad uključim ritam nekako su mi prazno zvuče.
I jos jedno pitanjce, da li bi neko bio ljubazan da mi pošalje neke dobre semplove (ili možda bolje boje pošto nemam mesta za semplove) na mail ili da me uputi na nekog proverenog ko ih prodaje.
Znam da sam vas izmracio ali pomozite ljudi ipak mi sa yamahom smo u manjini i treba da se držimo zajedno
Ja sam nov na forumu i trudiću se da koliko god mogu pomažem drugima !
Veliki pozdrav
Dodato:
Vidim sad u ovom prethodnom postu da je novim updatom to popravljeno.Koliko sad ima mesta za semolove?

Promijenjeno od Matija94 (27.01.2017 u 12:22 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Matija94 je offline   Reply With Quote