Tema: Korg m1
Videti jedan post
Star 23.12.2015, 06:48   #15
wladymeer
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.11.2015
Postovi: 49
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 6 puta u 5 Postova
wladymeer ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Za čoveka koji je otvorio temu - definitivno razmisli o kombinaciji sa iPadom - prvo zato što nisi klavijaturista i mnogo će vode još proteći dok počneš razmišljati kao klavijaturista.

Drugo, pošto si početnik, za tih 250€ dobićeš znatno više nego za M1 pa makar koristio samo besplatne programe tipa SampleTank.

A treće, pošto si bubnjar, postoji recimo Alesis DM Dock pa uz bilo kakav elektronac eto ti još jedna upotreba za iPad pa makar ga koristio kod kuće za noćno vežbanje. Ja sam recimo tako naleteo na Akai SynthStation49 za 100EUR - zabodeš iPad u njega i eto ti klavijature od 4 oktave - link A da ne spominjemo sad sve druge korisne funkcije iPAda

I ono što je najvažnije od svega, štagod da sam do sada koristio na iPadu, radilo je perfektno što ni za jedan drugi sistem ne mogu da kažem. Toliko stabilno da bih mirne duše smeo da odem na neku pop/rock svirku samo sa njim.

A ako si i dalje za klavijaturu, preskoči M1 i to ti govorim kao neko kome je T3 (naslednik M1) bio prva klavijatura. Vreme ga je ozbiljno pregazilo, uostalom kao i sve starije KORGove workstatione.

Sada da počinjem i imam tipa 250 EUR... ne znam... mislim da bih probao da iskopao negde Roland XP-30 recimo...

Promijenjeno od wladymeer (23.12.2015 u 06:52 sati)
wladymeer je offline   Reply With Quote