Videti jedan post
Star 28.03.2012, 14:20   #5
zekicejn
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 30.07.2008
Postovi: 51
Downloads: 314
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
zekicejn befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jasno, znaci bar jos jedan dupli kompresor mi treba. Ma najgore mi je to sto ce mi faliti mesta u reku, ima mesta za jos jedan uredjaj. Pozdrav ekvilajzeru... he he.
Ali sad kontam pa ja imam tri vokala u bendu, plus bas, plus bubanj. Opet tesno...
Da li moze jedan kanal da ide na recimo nogu, a drugi na kompletan miks, pa da ga doziram kome treba? Tj dok ne pazarim jos jedan komp. A Lexicon cu ostaviti za pevanje, imacu 3 exekta u lancu, sto da ne...
Hvala puno na tako brzim odgovorima.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od zekicejn Pokaži Post
Jasno, znaci bar jos jedan dupli kompresor mi treba. Ma najgore mi je to sto ce mi faliti mesta u reku, ima mesta za jos jedan uredjaj. Pozdrav ekvilajzeru... he he.
Ali sad kontam pa ja imam tri vokala u bendu, plus bas, plus bubanj. Opet tesno...
Da li moze jedan kanal da ide na recimo nogu, a drugi na kompletan miks, pa da ga doziram kome treba? Tj dok ne pazarim jos jedan komp. A Lexicon cu ostaviti za pevanje, imacu 3 exekta u lancu, sto da ne...
Hvala puno na tako brzim odgovorima.
E sad sam sebi da odgovorim na svoje glupo pitanje Ne moze jer mora biti stereo na masteru.

Promijenjeno od zekicejn (28.03.2012 u 17:36 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
zekicejn je offline   Reply With Quote