Videti jedan post
Star 10.12.2011, 00:34   #22
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sta ti sve ispisa bozije ti sunce a bilo je dovoljno da mi das tacan tip tog Laptopa.

Citat:
Originalno postovano od gajagus Pokaži Post
ne znam da li ovo zadovoljava kriterijume niti znam sta je potrebno za ovu radnju ali smatram da je masina prejaka za bilo sta evo specifikacije ....
Koliko god te to razocaralo, moram ti napisati, taj Laptop je jedva na granici za ono sto bi ti da uradis... ali... provuci ce se nekako. To je sicusni Dual Core procesor sa slabasnim taktom i bez Hyperthreadinga. Mlitav ali se uz malo muke moze natjerati da odradi bar tog bubnjara kako treba.

Citat:
Originalno postovano od gajagus Pokaži Post
jedno pitanje ...hteo sam da uzmem onaj mali laptop bez cd drajva da li bi on mogao da posluzi za ovu svrhu ako nakacim na njega eksternu zvucnu ...noteebok ili slicno ee pcsurf od tih jeftinijih ..koji bi mi stajao na rampi uz modul ....
Ne uzimaj ni za zivu glavu, to su igracke na bazi Intel Atom procesora koje jedva zavrsavaju posao i sa internetom. Odmah zaboravi tu ideju, kao da je nikada nisi imao.

Ostaje ti, kako sam ti vec i rekao, da nabavis audio kartu i to ce vec nekako onda ici sa tim EZ Drummerom ali i nista preko toga jer ti je i taj hard disk prespor da ne kazem vucibatina pa neki ozbiljniji disk streaming ne dolazi u obzir a i da je brzi ne bi se u tom smislu mnogo popravilo stanje jer je chip koji je u toj Toshibi, poveca seprtlja pa komunikacija izmedju CPUa i memorije nije optimalna to jest Memory Bandwidth (koji je jedna od veoma bitnih stavki za audio) je premali za bilo sta ozbiljnije.

Promijenjeno od tranzit (10.12.2011 u 00:36 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote