Videti jedan post
Star 30.05.2017, 10:58   #23
hadzidinic
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 17.12.2009
Mjesto: Nis
Postovi: 231
Downloads: 1492
Uploads: 2
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 26 puta u 26 Postova
Instrumenti: Roland VA76/Roland Fantom S
hadzidinic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Isti problem i sa Genesys S kod mene... Zamenjena baterija, instaliran novi O.S...Kad klavijatura duze radi, ugasim je, i posle kraceg vremena upalim, podigne sistem normalno, kao da je baterija puna. Cim je duze ugasena klavijatura, opet isti problem kao i kod vas. Precesljao sam internet uzduz i popreko u potrazi za resenjem ovog problema, i nista konkretno nisam nasao, sem nekog posta u temi iz 2007 godine na nekom italijanskom forumu, gde se covek zalio na isti problem, lik iz tadasnje podrske iz GEM-a mu je odgovorio da je to problem sa nekom starijom verzijom o.s. i da o.s. ne prepoznaje bateriju s vremena na vreme, ali da su upgrade-om sistema ovaj problem resili. Ja trenutno imam poslednji o.s. instaliran na genesys-u S, i ponovo isti problem. Imam i upgrade za taj sistem u .ZOX formatu koji se ucitava preko flopija i to je ujedno poslednji upgrade koji je gem izbacio na kraju 2005 godine, to jos nisam probao, videcu kako ide s tim, ali me ne greje sunce... Interesantno je da neki korisnici genesys-a nikad nisu imali ovaj problem, a drugima se desava stalno, ili se pojavi odjednom.
Dodato:
S tim sto moj genesys uvek pokazuje da je baterija puna do kraja...

Promijenjeno od hadzidinic (30.05.2017 u 11:02 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
hadzidinic je offline   Reply With Quote