Videti jedan post
Star 15.04.2009, 22:18   #26
aske
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2008
Postovi: 10
Downloads: 36
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
aske befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Izvinjavam se kolegi ali znao sam da ce biti nekih primedbi pa sad moram da branim preciznost svoje izjave.Kolega koji tvrdi da digitalni mikseri mogu sluziti kao kontroleri je upravu,to i ja tvrdim takodje ali je zanemario sustinu a to je:kontroleri kojih funkcija?Sad kojih zavisi od miksera do miksera ali vecina digitalnih miksera nemogu da kontrolisu sve funkcije pa sam zato i napisao da mogu da se upotrebljavaju kao kontroler ali ne u potpunost da covek neocekuje previse.Play stop i takve funkcije sam naveo eto tako za primer nedrzaci se banalno tog primera kao da to vazi za sve mixere sto sam i opravdao narednim recenicama u kojima sam izneo da postoje i oni kombinovani analogno digitalni koji imaju potenciometre i namenske tastere za ostale funkcije ali da oni kostaju brdo para.Ali to kolegi koji je postavio post ocigledno neodgovara jer on te pare nema,a takodje ga nevredi zamarati i pokusavati da mu se objasni sustina digitalnih miksera na kombinovanim primerima jer ce ga to jos vise zbuniti.Yamaha 01v je za njega spansko selo pa prvo nek prouci te osnovne primere od kojih je sve krenulo pa tek onda neka sam razmislja.Treba se suzdrzati suvisnih komentara jer je sustina da se pomogne coveku koji je postavio post a ne da mi utvrdjujemo ko je pametniji,a tu pomoc mu niko nije adekvatno pruzio dok ja nisam uskocio.Ono sto si mu ti ponudio nema veze sa digitalnim miserom to je vise neka kombinacija ali po meni to je vise kao kontroler nego mikaser zbog toga sto ga prilicno vezuje za softver,a covek je trazio digitalni mikser,na taj nacin ga zbunjujes pa ce da mesa sve i svasta.Cak ni 01v96 nemoze da pokrije sve funkcije softvera.A i da sam prevideo nesto nebi bilo cudo s obzirom da potpunom laiku pokusavam da objasnim u 20-30 recenica tehnologiju koja zahteva obilna znanja.Pozz.
aske je offline   Reply With Quote