Tema: spider pro
Videti jedan post
Star 06.02.2007, 00:35   #2
marco
Odomaćeni član
 
marco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.02.2004
Mjesto: Beograd / Србија
Godina: 38
Postovi: 668
Downloads: 1721
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 14 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 9000
Interesi: muzika i zenske
marco befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
marco pošalji poruku preko ICQ messengera marco pošalji poruku preko MSN messengera marco pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Trebalo je da porucis samo spider pro. Bez baby. Ja imam spider baby pro (Za nove kupce informacija, da ovo pro oznacava da stalak ima jedan sraf na vrhu na koji se kaci pecaljka, i ima vodjice za kabl na stubu). Baby je skracena verzija. Kraci je onaj stub. A sto se tice nastavka koliko znam mozes da kupis i da nabudzis, samo ne znam da li ce ti to zavrsiti posao, jer je kao sto sam rekao to skracena verzij, pa ces morati da ruku spustas mnogo nisko za drugi sintisajzer (naravno ako stojis dok sviras)

http://www.k-m.de/Home.42.0.html?&no_cache=1&L=1

Ovo ti je sajt proizvodjaca, samo ne znam da li ces moci direktno od njih da porucis drzace, jer kad sam ja hteo da porucim stalak direktno od njih, dok se jos nije pojavio u Beogradu, rekli su mi da ne rade na malo, a i kada sam ih ubedio da mi prodaju, morali su da imaju neko pokrice, da kao kupi neka firma, muzicka skola ili slicno, sto ja nisam mogao da ispunim. Pa sam sacekao da mi covek donese iz Nemacke.
marco je offline   Reply With Quote